Władze Koła

Powiadom znajomego:

W marcu 1957 roku uchwałą Zarządu Okręgu w Zielonej Górze powołano Koło PZW nr 1 w Zwierzynie. W 1957 roku Koło liczyło 50 członków. Największą liczbę członków posiadało Koło w 1983 roku i wynosiło 425.Przez długie lata funkcjonowania przewinęło się przez nasze Koło wielu ludzi, którzy mnóstwo pracy i czasu poświęcili w jego organizację i działalność. Należeli do nich m.in. panowie: Kirpluk Napoleon, Bohuszewicz Mikołaj, Spiak Maksymilian, Socha Antoni, Szulga Jan, Pietrzak Szczepan, Madziak Andrzej, Jasiński Stanisław, Pruszyński Józef, Witkowiak Stefan. Wspomnieni koledzy odeszli już niestety na zawsze z naszych szeregów. Nauczeni ich doświadczeniem staramy się w możliwie najlepszy sposób organizować wędkarskie życie naszej gminy. Pracą zarządu Koła PZW w Zwierzynie kierowali: Napoleon Kirpluk, Zdzisław Antkiewicz, Mieczysław Zajączkowski, od roku 1990 do 2021 "Prezes Honorowy" Kazimierz Szmid, a od 4.09.2021r. Robert Wcisło.

WŁADZE KOŁA 2021 - 2025

ZARZĄD KOŁA PZW